CZ DE IT
9. 5. 2016

Potřebujete římskou roletu na obloukové okno?

Není problém, umíme! Dodáme vám římskou roletu přesně pro vaše okno.

 

Hliníkový profil římské rolety LEHA je vyroben na zakázku podle dodaného nákresu po zaměření na místě realizace. Součástí dodávky je i transparentní páska a plastové doplňky, které se všívají do spodního okraje pásky a slouží k uchycení vodících šňůrek. V každé pásce je provlečena samostatná šňůrka, vyvedená do "očka" pod profilem. Všechny jsou potom staženy na jednu stranu a pomocí spojovacího dílu dále pokračují jako jedna ovládací šňůrka.

Horní okraj římské rolety je ušitý přesně podle tvaru profilu, spodní okraj je zakončen tunýlkem pro navlečení výztuže rolety. Vytažení římské rolety je možné pouze v rovné části, takže ozdobné sklady zůstanou umístěny pod tvarovanou horní částí rolety, s čímž je nutné při zaměření počítat a ponechat dostatečný prostor pro otevírání okna. Při instalaci rolety je nutné namontovat speciální kovový úchyt ve tvaru "motýlku", který slouží k uvázání ovládací šňůrky.

Oblouková římská roleta z jemného hnědého závěsu, kterou jsme ušili v našich dílnách, byla součástí realizace naší designerky Michaely Hiklové.

FOTO (STYLTEX)

 

Zpět do kategorie

Radmila Týmová (Praha)

Pokud u nás nenajdete zboží které hledáte, vždy nabídneme řešení!

služby   

  • Odborné konzultace
  • Zajištění výroby
  • Šití
  • Aranžování
Líbí se Vám realizace?
Kontaktujte nezávazně naší designérku!

Diskutujte s námi