CZ DE IT
19. 12. 2007

Ložní povlečení Pat & Mat v licenci Styltex v obchodech na konci roku 2007

Koncem tohoto roku jsme měli možnost objevit na tuzemském trhu zajímavý výrobek do domácnosti. Protože se ale velmi líbí napříč generacemi, nedá se říci, že pasuje pouze do dětského pokoje, své místo si najde i v nejedné ložnici, chalupě nebo se uplatní jako vtipný povlak peřina polštářů pro náhlé návštěvy.

Něco o povlečení obecně:

Ano, jde o ložní povlečení s motivem dvou kutilů Patem & Matem. Během naší letošní startovní prodejní akce jsme zaznamenali kupodivu i vysoké procento zákazníků, kteří na dětství velmi rádi vzpomínají. Skoro by se dalo říci, že našinec se rád nechává popichovat a škádlit něčím ne nadpřirozeným, ale naopak životu nejbližším. Jára Cimrman a právě nově i znovuobjevení kutilové Pat & Mat (dříve kuťáci) jsou toho důkazem. O mladých uživatelích teď nemluvíme, jelikož naší snahou bylo od začátku oslovit naše malé pomocníky, čehož jsme samozřejmě tímto kultovním výrobkem dosáhli. To je ale důvod, proč pomalu přesunujeme tento sortiment na neutrální a všeobecné „povlečení“ z názvu „dětské povlečení“.

Nyní pár slov o kvalitě a záruce materiálu:

U prestižního výrobce jsme pro Vás vybrali kvalitu, která si v ničem nezadá se špičkou v současných trendech. Jde o velmi na omak jemnou bavlněnou přízi setkanou do plátnové vazby ve vyšší gramáži. Speciálně kvůli komfortu spaní a kvůli našim malým kutilům byl vybráno tento příjemný materiál s naším vlastním designem oboustranného potisku, na kterém jsou použity velmi kvalitní textilní a nezávadná barviva. Proto je možné toto povlečení prát až na 60°C.

Obsah balení:

1x cícha s uzávěrem na ZIP v rozměru 140x200cm (jednolůžko),

1x povlak na polštář s uzávěrem na ZIP v rozměru 70x90cm (standardní středoevropský formát),

možno dokoupit k ložní soupravě i malý polštářek „mazlíček“ 40x40cm s výplňkem, opět na ZIP

Složení: 100% bavlna (česaná)

Symboly údržby:  

prací symboly povlečení pat a mat

Postup údržby ložního povlečení Pat & Mat:

 1. ložní soupravy obsahují komfortní zipový uzávěr, který úmyslně nemá pacičku jezdce,
 2. obraťte před praním naruby,
 3. můžete vyprat (první praní) na šetrný program ve vlažné či studené vodě,
 4. nepředepírejte,
 5. používejte pouze prací prostředky (prášky nebo tekuté prostředky) na barevné prádlo,
 6. nepoužívejte bělidla,
 7. ideální teplota prací lázně je 40°C, sušičky max. 50°C,
 8. nežehlete přes zip,
 9. neskladujte vlhké.


Dodržováním těchto zásad prodloužíte životnost tohoto prádla.


Není náhodou, že povlečení je oboustranné, což bylo od začátku naším úmyslem a věříme, že jen zpříjemní užitek a bude se líbit i z druhé strany. Které? To už necháme na Vás.

Recyklujte prosím obal a přebal dle symbolů recyklace děkujeme.

Upozorňujeme všechny československé kutily, že nezůstáváme jen u tohoto textilního výrobku, a již v průběhu roku se můžete těšit na další textilní zboží s Patem & Matem v bezva kvalitách. Vše v licenci Stytex.

Závěr:

Během dvou měsíců bylo vyprodáno téměř 4000 kusů tohoto oblíbeného povlečení a téměř stejný počet polštářků (o cca 300 více). Z celého počtu kusů bylo vráceno jedno povlečení s odůvodněním, že látka je příliš tenká. Materiál je ve skutečnosti stejný jako u ostatních povlečení Disney od světového koncernu Zorulu linen (kde hurvínek a karel smejkal (nebo naopak)je výroba těchto povlečení), jen zákazníci netuší, že tmavší povlečení – Spiderman – je namáčeno vícekrát, než světlý Pat a Mat a tak zákazník posoudil kvalitu materiálu dle hustoty nanesené barvy.

 

Jako potvrzení kvality výrobku jak po stránce materiálu, tak po stránce návrhu považujeme podepsání licence s paní Štáchovou na oblíbené loutky Spejbla a Hurvínka, kde jsme byly vybráni z širokého spektra výrobců, kteří o licence z pochopitelných důvodů měli zájem. (Licence platí pro společnost Styltex na 3 roky pro celý svět).

…A JE TO

 

Autor článku:  Ing.Pavel Žert (specialista pro hotelový textil - Textil Ludmila)

 

Zpět do kategorie

Bronislava Novotná (Praha)

Změna je krok k dosažení vyšší úrovně interiérů.

Služby   

 • Profesionální poradenství
 • Konzultace ve studiu
 • Konzultace u klienta
 • Odborné zaměření
 • Zajištění výroby
 • Šití
 • Odborná montáž
 • Aranžování
 • Tapetování a malba
 • Asistence architektům
Líbí se Vám realizace?
Kontaktujte nezávazně naší designérku!

Diskutujte s námi