CZ DE IT
9. 7. 2014

Elegantní záclonová tyč Style – čím méně ozdob, tím dražší

Před rokem nás navštívil zástupce jedné malé italské rodinné společnosti, která vyrábí designové garnyže, japonské stěny a záclonové tyče. Tedy vše pro zavěšení záclona dekoračních látek.

 

Jako vždy, když přijde nový dodavatel, vzájemně se „pohádáme“, kdo by se mu měl věnovat a ten z nás, kdo momentálně má nejméně výmluv, nebo jen shodou okolností v inkriminovanou dobu příjezdu obchodního zástupce sedí zrovna v kanceláři, s ním zasedne k jednacímu stolu. V tomto případě ta „nevděčná“ úloha padla na mě a tak jsem s předstíranou radostí zahájil pro mě jen další z mnoha jednání s potenciálním dodavatelem.

Musím tedy přiznat, že italský zástupce byl hodně neodbytný a už asi měsíc jsem od něj dostával emailem dotazy, jestli bych měl zájem se sejít, jestli naši designéři záclonové tyče montují, nebo jestli se záclonami jen obchodujeme formou velkoobchodu. Taková emailová komunikace je u společnosti jako je ta naše s určitým postavením na trhu prakticky každodenní, a tak občas na email odpovím, občas jej ignoruji. Nicméně tento zástupce byl natolik neoblomný, že mi dokonce zavolal a své záclonové tyče velice slušnou angličtinou vychvaloval. I tak se ale stalo, že když dorazil do našeho "záclonového" království na Praze 7, byl jsem hodně překvapen a vůbec jsem jej nečekal.

Designová záclonová tyč Style

Vrátíme se ale nazpět do naší jednací místnosti, kde tedy já jediný nebyl právě v terénu, abych nějaké záclonové tyče, nebo rolety montoval (což ani neumím) a tak mi nezbylo nic jiného, než si výrobky prohlédnout. Když obchodní zástupce na stole otevřel katalog designových tyčí, pochopil jsem, že vidím něco zajímavého a trochu jsem se zastyděl, že jsem mu jeho práci neulehčil. Vše se navíc ještě znásobilo, když se přede mnou otevřela fotografie záclonové tyče, která k mému úžasu neměla žádnou koncovku a evidentně jí nepostrádala. Velice rychle jsem si uvědomil, že toto je cesta, jakou se chceme vydat a naše designérky a spolupracující architekti mi to jen potvrdili.

Je pravda, že za takovouto elegantní záclonovou tyč zaplatíte i několik tisíc za metr, ale určitě jsem rád, že i toto zboží máme v naší nabídce. Někdy i jednobarevná záclona s takto elegantní záclonovou tyčí může vytvořit opravdu krásný interiér.

Záclonovou tyč Style můžete zakoupit zde.
 

 

Zpět do kategorie

ing. Karel Smejkal, Ph.D. (Praha)

Když realizujete své nápady, konkurenci zdržujete vaším kopírováním.

Služby   

  • Strategie
  • Marketing
  • Partnerské projekty
  • Inspireli
  • Czech Deco Team
  • Asistence architektům
Líbí se Vám realizace?
Kontaktujte nezávazně naší designérku!

Diskutujte s námi